Go to search Go to main content

A Range of Possibilities

Anyagmozgató / Raktáros

date posted 04/04/2018
contract type Full time
job id R2453708
location Budapest, Hungary

#LI-DNI

NÉHÁNY ÉRV KOLLÉGÁINKTÓL, HOGY MIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI:

KATTINTS IDE ÉS NÉZD MEG A VIDEÓT!

A munkakör célja:

Telephelyen belüli általános anyagmozgatási tevékenységek ellátása anyagmozgató berendezések alkalmazásával (villástargonca, kézi emelő berendezések).

A munkahelyről:

A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően két másik telephelyünk egyikére kerülhet attól függően, hogy folyékony vagy szilárd halmazállapotú gyógyszert állítanak elő belőle.

Feladatok:

•    Árufogadás, címkézés, betárolás, termeléshez szükséges anyagok komissziózása
•    Üres göngyölegek semlegesítése, tisztítása
•    Gyártáshoz szükséges anyagok üzemi felhasználási területre történő kiszállítása raktár irányítási szoftver alkalmazásával (BCR használat)
•    Szilárd és folyékony –tartályos, hordós stb.- veszélyes hulladékok előírás szerinti kezelése, szállítása telephelyen belül
•    Tevékenységének előírások szerinti dokumentálása

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

•    Szakmunkás képesítés vagy érettségi
•    Targoncavezetői jogosítvány (OKJ 3312, 3324)

•    Tolatásvezető képzettség (OKJ 8412-05)
•    Emelőgép-kezelői jogosítvány

•    Minimum 1 év targoncavezetői- és emelőgép-kezelői gyakorlat
•    Alapvető raktározási, raktár irányítási és műszaki ismeretek
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
•    Pontos, precíz, megbízható
•    Terhelhető, csapatjátékos

Előnyt jelent:

•    Vegyipari végzettség
•    Vegyipar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
•    Jó hangulatú, támogató csapat
•    Emberközpontú, célorientált vezetés
•    Versenyképes bérezés, éves bónusz
•    Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
•    Kedvezményes sportolási lehetőség
•    Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
•    Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
•    Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
•    Éves egészségügyi szűrőprogram

A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

A Sanofi Magyarországról:

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum  független szakmai bizottságának döntése alapján.

A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 170 országban kínál egészségügyi megoldásokat. A Sanofi több mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat, akik 145 különböző országot képviselnek. A Sanofi munkavállalói nap mint nap elkötelezetten dolgoznak azért, hogy fenntartható és felelősségteljes megoldásokkal és kezdeményezésekkel világszerte jobbá tegyék az emberek életét. A Sanofinál a humán egészségügy széles területét fedjük le a vakcináktól kezdve a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítményeken át egészen a vény nélkül kapható termékekig. Ez lehetőséget teremt arra, hogy különböző szakterületeken dolgozzunk, ami sokszínűvé és izgalmassá teszi szakmai pályafutásunkat.

A Sanofi jelenléte Magyarországon meghatározó, és a következő területeken kínál terápiás megoldásokat: készítmények a cukorbetegség kezelésére, onkológia, humán oltóanyagok, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható termékek, valamint a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítmények. A nem vényköteles termékek üzletága piacvezető Magyarországon: népszerű márkái, mint az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb. széles körben jól ismertek.  A Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari vállalat, az exporttevékenység tekintetében a 16., a teljes árbevétel tekintetében pedig a 21. legnagyobb vállalat Magyarországon. A több mint 100 éves múltra visszatekintő és négy telephelyen (Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon) 2000 főt foglalkoztató Sanofi széles körben végzi tevékenységét Magyarországon, így a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció terén egyaránt jelen van hazánkban.

További aktuális nyitott pozícióinkért és információért kattints ide:  https://www.sanofi.hu/hu/karrier

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

Please note you are leaving the corporate site of Sanofi and are being redirected to our applicant tracking system, Workday, which allows you to apply to our open positions.

Continue

Continue