Go to search Go to main content

A Range of Possibilities

Projektfelelős (Termék portfólió és projekt menedzsment)

date posted 10/06/2021
contract type Full time
job id R2616540
location Budapest, Hungary

Néhány érv Kollégáinktól, hogy miért érdemes nálunk dolgozni:

Kattins ide és nézd meg a videót!

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladatod lesz a projektek agilis menedzselése, telephelyi szintű koordinálása és facilitálása, nyomon követése, ellenőrzése és a terv szerinti haladás biztosítása a hatékony célmegvalósítás érdekében (idő, budget).

Ezek a projektek jellemzően belső vagy külső transzfer projektek, Újpesti Fejlesztési Központ és a Kémiai Telephely Folyamatfejlesztési (PI) kooperációjának tervezése, téma és erőforrás monitorozása, tematikus projektek vezetése.

Ebben a munkakörben jól kamatoztathatod erős projekt management és együttműködési készségeidet (nemzetközi szinten is), nyitottságoddal, rugalmasságoddal elősegítheted a projektek sikerre vitelét, valamint az angol nyelvtudásodat is aktívan használhatod.

A munkahelyről:

A Sanofi egyedülálló hatóanyag-gyártó cég létrehozásán dolgozik Európában (EuroAPI). A franciaországi székhellyel rendelkező önálló vállalat a Sanofi API kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban (Franciaország, Olaszország, Németország, Egyesült Királyság, Magyarország) található, összesen hat hatóanyag-gyártó telephely bevonásával egyesíti, az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Milyen előnyökkel jár, ha csatlakozol az új vállalat létrehozásával kapcsolatos kihívásokhoz:

  • Részese lehetsz egy olyan vállalatnak, amely stabilitást biztosít a betegek millióinak Európában és azon kívül is történő gyógyszerellátásában
  • Részese lehetsz egy olyan izgalmas fejlődésnek, amely során egy új, agilis, növekedési potenciállal rendelkező társaság jön létre
  • Egy elkötelezett nemzetközi csapat tagjaként képességeidet és tudásodat inspiráló környezetben fejlesztheted

Légy Te is részese ennek az izgalmas kihívásnak!

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • Kapcsolattartás a projektekben érintett külső és belső szervezetekkel (telephelyen kívüli szervezeteket is beleértve)
  • A projektek megvalósíthatósági tanulmányainak készítése a társszervezetek bevonásával
  • Projekttervek készítése és azok követése, az eljárásrend folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a telephely projektjeinek összefogásában, priorizálásában, koordinálásában
  • Dokumentációs folyamatok koordinálása
  • Az Újpesti Fejlesztési Központ és a Kémiai Telephely kooperációjának tervezése, követése, dokumentálása
  • Riportálás és teljesítmény monitorozás, valamint javaslattétel a folyamatos fejlesztésre

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettség: vegyészmérnök, biomérnök, vegyész vagy gyógyszerész végzettség
  • Min. 3 év releváns szakirányú, ipari területen szerzett projekt tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol és magyar nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • Proaktivitás és stratégiai gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat GMP környezetben, kémiai technológiai ismeret
  • MS Projekt ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyógyszer alapanyag gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Cafeteria
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye:  Budapest, Újpest

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi Magyarországról:

A Sanofi 2021-ben is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 26. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!