Go to search Go to main content

A Range of Possibilities

Medical Representative – Modern Markets

date posted 04/09/2019
contract type Full time
job id R2500707
location Prague, Czechia

V naší společnosti věříme, že zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti jsou lidé. Cílem Sanofi je zainteresovat každého zaměstnance na úspěchu společnosti a na jejím závazku chránit zdraví a zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě. Pracujeme v uvolněné atmosféře díky přátelským kolegům. Domů si odnášíme nejenom pěkný plat ale i dobrý pocit ze smysluplné práce. K nabrání sil nám pomáhá různorodý balíček benefitů. Můžeme si zlepšit kondici, užít si dovolenou s rodinou či se pobavit s přáteli. Nezapomínáme ani na profesní a osobní rozvoj, z řady školení a tréninku si u nás vybere každý.

Účel pozice:

Vybudovat databázi klíčových zákazníků (nemocnice, velké firmy) ve svěřeném regionu. Navázat a rozvíjet vztahy s klíčovými zákazníky.  Zajistit co nejoptimálnější přístup produktů Sanofi Pasteur do vybraných nemocnic a velkých firem ve svěřeném regionu a tím zajistit dosažení prodejních cílů. Vytvořit, propracovat a realizovat komplexní obchodně-prodejní strategii firmy ve vztahu k navštěvovaným klientům a tím zajistit dosažení prodejních cílů produktů a prodejních cílů.  Vyhledávat a zpracovávat obchodní příležitosti pro produkty Sanofi Pasteur.

Náplň práce:

• Implementovat sales a marketing strategii s cílem dosáhnout plánovaných prodejů
• Vést jednání s vedením nemocnic a firem, vedoucími nemocničních lékáren, zástupci HR
• Plánovat a realizovat obchodní schůzky ve svěřeném regionu
• Shromažďovat informace s cílem zajistit co nejlepší přehled o klientech (vytvoření databáze klíčových zákazníku - nemocnice, velké firmy)
• Průběžná analýza prodejního potenciálu klientů
• Příprava a implementace teritoriálního plánu ve vztahu k aktuálnímu období
• Pravidelné hodnocení situace ve svěřeném regionu, návrh potřebných aktivit a opatření
• Příprava a organizace seminářů u klíčových zákazníků
• Pravidelné analýzy prodejů a kontrola nákladů
• Zúčastňovat se stanovených firemních akcí – seminářů, kongresů, porad, školení, mítinků

Požadavky:

• Maturitou ukončené středoškolské vzdělání (VŠ vzdělání je velkou výhodou)
• Min. 2 roky praxe medicínského zástupce s výbornými výsledky
• Analytické myšlení
• Výborné komunikační schopnosti a vyjednávací dovednosti
• Samostatnost, flexibilita a tvořivost
• Znalost práce na PC (xls + ppt)
• Řidičské oprávnění skupiny B

Potěšíme Vás:

• Pocitem, že svojí prací přispíváte ke zlepšení života lidí
• Spokojeni budete nejen s výší vašeho platu ale i nabídkou benefitů. Pomohou Vám zrelaxovat ve fitness, zajít si do divadla s přáteli či vzít rodinu na vysněnou dovolenou.
• Budete pracovat pro nás a my na oplátku zapracujeme na Vašem rozvoji, stačí si jen vybrat v čem se chcete zlepšit
• Myslíme na zadní kolečka - připojistíme Vás pro případ úrazu a pomůžeme Vám navýšit si finance na penzijním účtu
• Odměníme také Vaši loajalitu a dlouholetou spolupráci

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

Please note you are leaving the corporate site of Sanofi and are being redirected to our applicant tracking system, Workday, which allows you to apply to our open positions.

Continue

Continue