Go to search Go to main content

A Range of Possibilities

Medical Science Liaison

date posted 06/15/2021
contract type Full time
job id R2602451
location Prague, Czechia

Jako globální obchodní jednotka společnosti Sanofi se Sanofi Genzyme zaměřuje na vzácná onemocnění, vzácné krevní poruchy, roztroušenou sklerózu, onkologickou dermatologii a respirační onemocnění.

V Dupixent Business Unit se zaměřujeme na oblast dermatologie a respiračních onemocnění prostřednictvím našeho výzkumu a vývoje pokročilé léčby chronických, obtížně léčitelných zánětlivých onemocnění. S naší biologickou léčbou na trhu jsou pro nás dermatologie a respirační oblast silnou oblastí růstu, ve které jsme již významně ovlivnili životy pacientů.

Náplň práce:

  • Medical Science Liaison poskytuje odborné vědecké informace o produktech v rámci své odpovědnosti pro KOLs (klíčové opinion leadery) v dané terapeutické oblasti (imunologie) s cílem identifikovat vhodnou populaci pacientů pro léčebné přípravky v rámci své odpovědnosti za účelem dosažení účinného použití přípravku.
  • Identifikuje a maximalizuje možnosti trhu v budování vztahů s klíčovými odborníky.
  • Spolupracuje s kolegy v rámci svého oddělení a s ostatními oděleními, přičemž je kontaktní osobou pro KOLs v dané teraputické oblasti.
  • Poskytuje věděckou podporu na lokální úrovni. Poskytuje věděcké informace o produktech směrem k odborné lékařské veřejnosti.
  • Přispívá k vědecké konkurenceschopnosti ve spolupráci s kolegy v oblasti Sales & Marketing, umožňuje jim sdílet poznatky a identifikovat nové příležitosti.
  • Pomáhá definovat produktovou strategii, rozvoj propagačních nástrojů a dokumentace.
  • Optimalizuje uvedení léčebných přípravků na trh tím, že buduje povědomí o produktu.
  • Podílí se na strategických lékařských projektech.
  • Organizuje semináře pro odbornou veřejnost, prednáší o nových produktech a poskytuje nové informace.
  • Je klíčovou osobou zodpovědnou za odbornou část všech významných aktivit na lokální úrovni (advisory boardy, kongresy, odborné akce/ setkání odborníků, setkání s kolegy marketing&sales) a podílí se na aktualizaci komunikačních nástrojů na podporu našich produktů podle strategie společnosti v souladu s místními legislativními pravidly.
  • Iniciuje a zajišťuje návaznost na klinické studie, zdravotnické iniciativy a partnerství jako klíčový zdroj pro firemní aktivity.

Ideálně byste měl/a mít:

  • Vysokoškolské vzdělání medicínskeho nebo přírodovědného směru (titul MUDr., Mgr., PhD.)
  • Zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu na podobné pozici v oblasti astma / alergologie / klinická imunologie alespoň 2 roky
  • Znalost produktové problematiky v oblasti imunologie, znalost tržních segmentů a konkurence
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • PC znalosti: MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet
  • Reprezentativní vystupování, analytické a strategické myšlení, kreativita, schopnost efektivně vyjednávat, manažerské schopnosti, prezentační a organizační dovednosti

Potěšíme Vás:

  • Pocitem, že svojí prací přispíváte ke zlepšení života lidí.
  • Spokojeni budete nejen s výší vašeho platu ale i nabídkou benefitů. Pomohou Vám zrelaxovat ve fitness, zajít si do divadla s přáteli či vzít rodinu na vysněnou dovolenou.
  • Budete pracovat pro nás a my na oplátku zapracujeme na Vašem rozvoji, stačí si jen vybrat v čem se chcete zlepšit.
  • Myslíme na zadní kolečka - připojistíme Vás pro případ úrazu a pomůžeme Vám navýšit si finance na penzijním účtu.
  • Odměníme také Vaši loajalitu a dlouholetou spolupráci.

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

Please note you are leaving the corporate site of Sanofi and are being redirected to our applicant tracking system, Workday, which allows you to apply to our open positions.

Continue

Here's who you know at Sanofi!

Reach out to find out more about our company, this opportunity and request a referral.

Continue