Go to search Go to main content

A Range of Possibilities

Karbantartó - 3 műszak

date posted 07/11/2019
contract type Full time
job id R2490873
location Veresegyház, Hungary

#LI-DNI

KARBANTARTÓ – 3 MŰSZAK

A munkakör célja:

Leendő munkatársunk felelősségi köre lesz a gyáregység berendezéseinek és gépeinek folyamatos üzemkész állapotban tartása, karbantartási, javítási munkák és kapcsolódó feladatok elvégzése.

A munkahelyről:

A pest megyei Veresegyházon történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása. Több mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható) és generikus gyógyszereket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket, melyeket a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerinti, korszerű műszaki körülmények között gyártanak és csomagolnak.

Főbb feladatok:

  • Karbantartási munkák előkészítése, terv szerinti ellátása 3 műszakos munkarendben
  • Új berendezések, gépek, rendszerek technológiájának kidolgozásához a feltételek kialakítása
  • Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete
  • Az üzemviteli munkák előírt, naprakész dokumentálása
  • Az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel
  • Csoportvezető tájékoztatása, rendellenességek jelentése, a kapott utasítások végrehajtása
  • A termelő berendezések környezetének, műhelyek, raktárak rendjének folyamatos fenntartása

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

  • Hajlandóság 3 műszakban történő munkavégzésre
  • Középfokú végzettség (mechatronikai/elektronikai/villamos/mechanikai)
  • Gyógyszeripari/élelmiszeripari gépek, gyártó berendezések, automatizált gyártósorok, csomagológépek javításában, karbantartásában  szerzett tapasztalat (pl. Uhlmann 1040)
  • Termeléssel kapcsolatos eljárások ismerete
  • Műszaki ismeretek
  • Tűzvédelmi és biztonságtechnikai alapismeret
  • Felhasználó szintű számítógépes alapismeret
  • Változásra való törekvés
  • Eredményorientáltság

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Versenyképes juttatási csomag, piaci átlagnál magasabb műszakpótlék
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veresegyház, Pest megye

A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

A Sanofi Magyarországról:

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum  független szakmai bizottságának döntése alapján.

A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi Magyarország egyik vezető egészségügyi vállalata, amely a betegek igényeire összpontosítva a magyar emberek egészségi állapotának és életminőségének javításáért dolgozik. A Sanofi terápiás megoldásokat kínál a diabétesz, az onkológia, a humán vakcinák, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható készítmények és a ritka betegségek terén. A Sanofi árbevételét tekintve a 21., export árbevételét tekintve a 16. legnagyobb vállalat, illetve hazai árbevételét tekintve a második legnagyobb gyógyszeripari vállalat Magyarországon. A Sanofi Magyarországon több mint 100 éves tradícióval rendelkezik. Négy telephelyen (Csanyikvölgy, Nagytétény, Újpest és Veresegyház) közel 2000 munkavállalót foglalkoztat a fejlesztés, a termelés, a kereskedelem és a disztribúció területén.

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

Please note you are leaving the corporate site of Sanofi and are being redirected to our applicant tracking system, Workday, which allows you to apply to our open positions.

Continue

Continue